Mufka do wózka Emiludek - opinia


Pamiętacie, gdy zakupiłam do Xaviego fajną antywstrząsową podusie? TU Bardzo zadowolona z zakupu postanowiłam napisać opinię, która mogłaby przydać się innym mamom, opisując funkcje i jakość wykonania poduszki.

W ramach podziękowań firma Emiludek sprezentowała mi mufkę do mojego wózka! Jakże sie ucieszyłam.
Mufka czyli tak zwana rękawica na wózek cieszy się coraz większą popularnością i wcale się temu nie dziwię. Mamy które lubią spacery będą nią zachwycone tym bardziej teraz, gdy za oknem jest tak paskudna pogoda.
Moja mufka jest wodoodporna na zewnątrz, a w środku kryje się materiał minky, który uwielbiam - aż się nie chce rąk ze środka wyciągać. ( Emiludek oferuje różne materiały, ale każda mufka, która zostanie uszyta z kombinacji materiałów poliester i minky lub poliester i bawełna będzie wodoodporna. )
Wypełniona jest wysokopuszystą włókniną poliestrową o gramaturze 150mg/m2 lub 300g/m2 w zależności od wybranych materiałów, a jako zapięcie zastosowano zaprasowywane zatrzaski o średnicy 15mm w kolorze chromu. Zatrzaski trzymają mocno, nic się nie odpina samo. 
Zauroczyły mnie również wzory i kolory mufek, można dopasować je do wózka lub zaszaleć z zabawnymi nadrukami. W moim przypadku to Emiludek wybrał wzór pasujący do mojego wózka i trafił w dziesiątkę, bo mufka prezentuje się niezwykle elegancko. Wykonanie jak zwykle staranne i precyzyjne, widać, że jest to firma, która wkłada serce w to, co robi. Oby tak dalej! Ja jestem zachwycona, spacery nabrały teraz innego cieplejszego wymiaru. 
Tatko też wciska rączki do mufki !

Kochani, niebawem święta - mufka może być znakomitym prezentem dla każdej mamy, która wozi w wózku swojego szkraba :) Zapraszam tu EMILUDEK 


A tak z innej beczki co powiecie na mały konkurs, w którym do wygrania będzie coś z ubrań lub biżuterii? Wolicie konkurs czy losowanie?