Masz swój styl? Jesteś nudny!

Wszyscy w około marudzą nam i powtarzają, że powinniśmy mieć własny, indywidualny styl. Rażą nas po oczach zdjęciami celebrytów, każąc brać przykład i naśladować. To śmieszne, gdyż większość z nich nie potrafi nawet samodzielnie dobrać dodatków, zdając się tylko i wyłącznie na własnego stylistę.
Ludzie twierdzą, że posiadanie własnego stylu jest w cenie, a sami kopiują wszystkich w około. Każą nam być oryginalnym, a zarazem trzymać się tylko jednego konkretnego stylu, który czyni nas unikatowym.
Do licha z tym! Nie chcę tak... To daje małe pole do popisu, a ja kocham bawić się modą i nie wyobrażam sobie ograniczać się do jednego konkretnego stylu.
Unikaty to nie chodzące kopie, a ludzie, którzy nie boją się szaleć i eksperymentować. Ludzie, których jedynym stylem jest RÓŻNORODNOŚĆ STYLÓW !

Bo wyobraź sobie, że masz swój jeden konkretny styl i non stop chodzisz ubrana tak samo. Prowadzisz bloga i non stop pokazujesz to samo. Robisz zakupy i non stop kupujesz to samo... Życie zaczyna być nudne.
KOBIETA POTRZEBUJE ZMIAN. Stylowa kobieta to osoba różnorodna, która potrafi zaskakiwać i bawić się modą, łącząc wszystkie style w jeden.  Posiadając jeden bardzo okrojony styl, którego kluczowo się trzymamy, sprawiamy wrażenie zamkniętymi w sobie. Okrojony i zawężony styl prowadzi do monotonii...

BAWCIE SIĘ MODĄ DZIEWCZYNY, bądźcie oryginalne i nieprzewidywalne. Nie pozwólcie, by posiadanie własnego stylu zniszczyło Waszą kreatywność i radość tworzenia stylizacji. Nauczcie się czuć dobrze w roli kobiecej, sportowej i zadziornej.

Bawcie się Dziewczyny, bawcie!

Biorę udział w powyższym konkursie, będzie mi miło jeśli oddasz na mnie głos, dodając kciuk w górę TUTAJ (wystarczy zalogować się kontem z instagramu) :)
Dziękuję!

Etykiety: ,