Karma powraca

Karma jest występującą w Buddyzmie wiarą, że wszystkie uczynki wracają do osoby, która je zrobiła, bardzo często z podwójną siłą. Choć filozoficzne znaczenie Karmy różni się pomiędzy tradycjami - główna jej idea głosi, że czyny tworzą przyszłe doświadczenia, przez co każdy jest odpowiedzialny za swoje życie, cierpienie i szczęście. Mówiąc prościej - wszystko, co robisz wraca do Ciebie. Jeśli rozsyłasz szczęście i uśmiech będziesz szczęśliwy, jeśli zadajesz innym ból - będziesz cierpiał.


"Ob­rażając dru­giego człowieka - ob­rażasz sa­mego siebie.

Wpadłeś w stud­nie bez dna, zżera Cię zaz­drość.
Twoją karmą jest kłamstwo. "

Jedni w nią wierzą, inni nie. Może jest prawdziwa, a może to tylko zmyślona wiara, która wprowadza ludzi w ogłupienie. Nieistotne. Dla mnie karma istnieje, chcę w nią wierzyć i wierzyć będę. 
Jestem przekonana, że dopadnie wszystkich tych, którzy podkładają kłody pod nogi niewinnymi ludziom, żerują na cudzych konfliktach, wyłapują czyjeś porażki na swoją korzyść, obwiniają i oczerniają, perfidnie przy tym kłamiąc. Dla takich ludzi nie ma wytłumaczenia. Całe zło, jakie wyrządzili innym powinno powrócić do nich ze zdwojoną siłą. I powróci. To tylko kwestia czasu. 

Nie muszę się na ni­kim mścić. Los zro­bi to za mnie.
Więc jeszcze zobaczymy, kto będzie śmiał się ostatni. Ślicznotko.

A tak na marginesie, zabawne jest to, że wszystkie te śmieszne akcje zaczęły dziać się po moim wyjeździe z miasta... Widocznie Ślicznotka tylko czekała na okazje, by móc zabłysnąć :) 


 Zakochałam się w tej sukience po uszy! Poważnie. Choć sięga mi do kolan, marszczenia idealnie pozwalają na dopasowanie długości wedle uznania. No i ten dekolt w serek, który kocham. Aż sama się dziwie, że jest taka tania. Jedyne co, to rozważam zakup o rozmiar mniejszej... Bo standardowa L-ka coś mi się ostatnio robi za duża. Ale to dobrze, dieta działa! :) 
 Sukienka : KLIK           Narzutka: KLIK

http://goo.gl/vYuaqf
 1.Click                                             2.Click                                         3.Click                                          4.Click                                        5.Click

Sukienka : KLIK           Narzutka: KLIK

Co myślicie o karmie? Wierzycie w jej ukrytą moc, czy nie?

Etykiety: ,