Oryginalna biżuteria SOUFEEL

Firma Soufeel wyróżnia się przepiękną srebrną biżuterią podobną do Pandory.
Niedawno dostałam paczuszkę z bransoletką i pięcioma charmsami (zawieszkami), które same wybrałam.
Najbardziej podoba mi się to, że bransoletkę można całkowicie spersonalizować pod swój własny gust. Jest to także znakomity pomysł na prezent, który można praktykować przez wiele lat, dokupując bliskim osobom kolejne charmsy.
Bardzo wiele ludzi nadaje każdej z przywieszek konkretne znacznie.
Aparat jest uwielbiany przez fotografów, smoczki przez mamy, walizki przez podróżniczki. Są też zwierzątka, autka i budynki, które kojarzą nam się z konkretnymi miejscami. Od niedawna można też zamawiać przywieszki z własnymi zdjęciami i obrazkami!


Biżuteria Soufeel wykonana jest z prawdziwego srebra,szkła Murano oraz kryształków Swarovskiego. Produkt jest trwały, efektowny i solidny. Samo zamykanie bransoletki jest bardzo dobrze wymyślone, przez co nie rozepnie nam się ona w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.
Muszę również pochwalić ich za to w jaki sposób paczka była zabezpieczona, zrobili to perfekcyjnie, nic nie było w stanie się uszkodzić... a w samym sercu paczki czeka na nas piękne białe pudełko z błękitną kokardką. Nadzwyczaj eleganckie i klasyczne. Dodatkowo otrzymujemy torebkę na prezent oraz szmatkę do czyszczenia / polerowania srebra.
SOUFEEL zapewnia roczną możliwość zwrotu, roczną gwarancję oraz darmową wysyłkę przy zamówieniu powyżej 50$!

JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ KUPIĆ BIŻUTERIĘ OD SOUFEEL
łap ode mnie 5% zniżki! Otrzymasz ją wpisując przy zamówieniu kod: BLOG5

zobacz wszystkie charmsy i bransoletki TUTAJ
i kup taniej niż inniChcę sprawić tą bransoletkę w prezencie pewnej osobie, której największą pasją jest fotografia. Niestety chwilowo walczy z chorobą i już od paru miesięcy jej otoczenie to szpitalne ściany. Bardzo mocno życzę jej zdrowia i szybkiego powrotu do domu, syna i swojego hobby.
Życzcie jej tego samego.
Soufeel KLIK

Etykiety: ,