Cosmoshop - naturalne włosy clip in

Moje włosy naprawdę wiele już przeszły, poznały prawie każdy kolor i fryzurę. Mają za sobą nawet trwałą, która zniszczyła je najmocniej ze wszystkich możliwych zabiegów. Niestety nigdy jednak nie urosły tak długie, jakbym chciała. Mam wrażenie, że rosną zawsze do pewnego momentu, na którym po prostu się zatrzymują... i tutaj pojawia się pewien czarodziejski myk.

Cosmoshop jest niesamowitym sklepem, który oferuje nowoczesnym, niebojącym się zmian kobietom zmianę wizerunku w zaledwie kilka minut. Ma on w ofercie naturalne doczepiane włosy o strukturze europejskiej oraz włosy syntetyczne. Możesz tam znaleźć grzywki,treski, kucyki, kitki, pasma pod mikroringi czy też włoski na clip in, których jestem szczęśliwą posiadaczką.

Choć raczej preferuję włosy przedłużone na dłuższy czas, najchętniej metodą na mikroringi, tym razem zdecydowałam się jednak na zestaw clip in, który mogę użyć tylko wtedy, kiedy tego chcę. Coś na zasadzie dziś mam włosy krótkie, a jutro będą długie.
Taki zestaw idealnie sprawdza się na każdą okazję.
Klipsy są bardzo dyskretne,mocno się trzymają i nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Włosy można farbować, prostować, kręcić, falować i robić z nimi to, na co tylko mamy ochotę, ponieważ są w pełni naturalne.
Pielęgnacja jest śmiesznie prosta, bo włosy raczej się nie brudzą, nie przetłuszczają, tak więc myjemy je naprawdę sporadycznie.
Jedyne o co trzeba dbać, to o dokładne rozczesanie je po każdym użytkowaniu oraz natłuszczanie końcówek. Ja używam szczotki z naturalnego włosia oraz jedwabiu.
Zestaw który posiadam to Volume Super Plus,ma 55cm długości i waży 220g (TUTAJ), znakomicie sprawdził się na moich grubych włosach, dodatkowo w prezencie dostałam pokrowiec do przechowywania moich dopinek.

Pewnie sobie myślisz, że ja to miałam łatwo, bo mam czarne włosy, a więc dobór koloru nie był kłopotliwy - owszem, ale Ty też nie masz się czego obawiać. Panie pracujące w Cosmoshop.pl z całą pewnością pomogą Ci dobrać odpowiedni odcień, a jeśli mimo to, okaże się on  w rzeczywistości inny niż Twój naturalny kolor - masz prawo do wymiany lub zwrotu .


Uwaga!
Choć włosy syntetyczne są znacznie tańsze, lepiej uzbierać więcej i sprawić sobie te naturalne. Syntetyk nigdy idealnie nie zleje się z Twoimi włosami, nie będziesz mogła go zakręcić, pofarbować ani ułożyć tak, jakbyś chciała. Co naturalne to naturalne i tutaj nie ma niestety co ukrywać.

Zresztą sama spójrz, tak właśnie prezentują się naturalne dopinki clip in na moich włosach. Pewnie, gdybyś nie wiedziała, że mam przedłużone włosy, pomyślałabyś, że to moje własne, prawda? :)Założenie clipów zajmuje dosłownie parę minut. Zanim to jednak zrobimy powinniśmy starannie wyprostować nasze włosy, a zwłaszcza ich górną część, by nie było widać tego skoku pomiędzy naszymi, a dopinkami. Dopinki z tyłu zapinam na czuja, bez użycia lustra, a pomaga mi w tym mały kucyk na czubku głowy, z którego warstwami wypuszczam włosy.

Włosy : COSMOSHOP.PL  Bluza: ROMWE (klik)  Jeansy: Romwe

Etykiety: , , ,