Fatum

Fatum to krótko mówiąc zły los, pech, nieszczęście. W mitologi twierdzono, że nie ma na to wpływu, ponieważ jest ono nieodwołalną wolą bogów. Takie fatum ciążące nad człowiekiem bardzo ogranicza jego wolną wolę, kierując skutki działań w jednym,zgubnym kierunku. A mówiąc naszym prostym językiem, fatum to zbiór nieszczęść, które wydarzyły się w ostatnim czasie, najczęściej jedno po drugim. Znacie to?

Planu życia nie zmienisz, on często chodzi z fatum w parze.

Zaczęło się tak niepozornie. Zepsuł się telefon,laptop,potem telewizor. Moja pasja wraz z tymi brakami zaczęła wygasać, chęci na cokolwiek przepadać,a dobry humor ulatniać.
Nagle człowiek spostrzega,że jego marzenia straciły sens w efekcie czego przestaje marzyć. Wieczne czekanie zaczyna być na tyle męczące,że chyba pora jest sobie uświadomić, że życie nigdy nie będzie lepsze. Że usta nigdy szczerze nie powiedzą "jestem szczęśliwym człowiekiem".
Człowiek zbyt długo żył marzeniami,w efekcie czego zderzył się z rzeczywistością i wszystkie nadzieje na lepsze jutro rozprysły się na milion kawałków.
Czy da się je jeszcze poskładać?


Strój kąpielowy, który prezentuje byłby moim ulubionym, gdyby nie to, że niestety okazał się za duży w biuście... Przez co musiałam do zdjęć założyć pod niego stanik, by jakoś te wolne miejsce się wypełniło. (Zobacz bez stanika tutaj)
Tak czy siak - jest rewelacyjny. Jeśli masz biust  o miseczce C/D - koniecznie weź rozmiar mniejszy niż Lka :)
Dodatkowo cena jest teraz o połowę mniejsza więc warto ! 
(ZOBACZ CENĘ)

SWIMWEAR : ROMWE (klik)

Etykiety: , , ,