Sekret Blogera

Moja poranna refleksja wywołała duże zainteresowanie w Google+. Spora część społeczeństwa dała jej +1 , ale również wiele udostępniło dalej, skomentowało i dodało mnie do swoich kręgów. Często przychodzi mi do głowy jakaś ciekawa myśl, nie zawsze jednak dziele się nią z innymi... Tym razem zrobię to bardzo chętnie.

Bajki nie istnieją, bajki się tworzy!

Tworzy się również legendy, plotki i nowe postaci.  Tworzy się stylizacje, diy i aranżacje. Tworzy się wyśmienite potrawy i piękne projekty. Ale i szablony się tworzy, nazywane w blogosferze potocznie "wyglądami" - o tym w ostatnim akapicie.
I choć moja refleksja odnosiła się głównie do tego, że zdjęcia lubią różnić się od rzeczywistości, chcę Wam zdradzić pewien inny sekret, a mianowicie - sekret pierwszego wrażenia.
Nie ma co ukrywać, że pierwsze wrażenie jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na nasz odbiór, przez inne osoby. Dlatego też powinniśmy zadbać o to, by było one jak najlepsze, a nasza wizytówka jak najbardziej zachęcająca.

Wizytówką fryzjera są włosy - tłuste i zniszczone raczej odstraszą i nie zachęcą do skorzystania z jego usług. Popękany żel na paznokciach kosmetyczki nie sprawi, że zrobisz u niej manicure, a fotograf z bardzo kiepskim folio nie sprawi, że pojedziesz do niego na sesję.
Taka jest prawda...
Więc weź się w garść i stwórz swój bajkowy wizerunek, który zapewni Ci dobre pierwsze wrażenie.

Jeśli jesteś blogerem i zależy Ci, by Twoi czytelnicy czuli się u Ciebie dobrze i wracali - zadbaj o wygląd i jakość swojej strony. Nie odstraszaj na wstępie, tylko pokaż, że jest u Ciebie przyjemnie.
Stwórz bajkę w której nie tyko Ty poczujesz się dobrze, ale i ludzie, którzy do Ciebie trafią.
W takiej bajce miło się żyje i pracuje. 
Inspiracje przychodzą łatwiej, wena opuszcza rzadziej, ludzie zapamiętują nas częściej.
W stworzeniu tej bajki pomoże Ci ekipa z MediaElements. Natknęłam się u nich na darmową i indywidualną konsultację dotyczącą strony... 
Nie zawsze mamy czas, by siedzieć godzinami w kodach css/html, a szablon sam się nie zrobi. Często też brakuje nam rady kogoś, kto zna się na rzeczy oraz subiektywnej opinii kogoś obcego.  Nic nie tracisz, więc czemu by nie spróbować?  

BEZPŁATNA KONSULTACJA
zwiększająca efektywność Twojej strony

http://blog.mediaelements.pl/category/zwieksz-blask/

 CHCESZ POZNAĆ SEKRET BLOGERA?
kliknij TAK


http://blog.mediaelements.pl/category/zwieksz-blask/

 Też uważasz, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne? Jestem ciekawa Twojej opinii na ten temat, jak i tego, czy ładny szablon bloga również motywuje Cię do pisania i dalszej pracy?


Etykiety: , , , , , , , ,