Ania Mała w CKM ! | Wścibstwo czy ciekawość ?

Słowa kluczowe "mała ania nago" przyciągają na mojego bloga sporą część ludzi. To zabawne, bo przecież nie znajdziecie tutaj ani jednego jej nagiego zdjęcia. Są one tutaj - klik zdjęcia - świeżutkie, darmowe i ociekające seksem
Kliknąłeś prawda? Tam też ich nie znajdziesz. To taki mały test ludzkiej wścibskości i udało Ci się go zdać - brawo!
Skąd ona się bierze, czym ona jest, co nam daje?
To tylko bezsensowne pytania,które padają na różnych forach odnośnie ciekawych ludzi, na które konkretnych odpowiedzi nie ma. Każdy postrzega to na swój sposób. Trzeba jednak zaznaczyć i to dość wyraźnie, że ciekawość a wścibstwo to dwie całkiem różne cechy!

"Ciekawość to pierwszy stopień do piekła..."
1. Pierwsza sesja Małej klik             2. Druga sesja Małej klik             3.Trzecia sesja Małej klik

A gówno prawda, ciekawość to normalna ludzka rzecz.To wścibstwo jest pierwszym krokiem do piekła. To, że ja sobie oglądam profile moich znajomych na fejsie to zwykła codzienna czynność, co innego jak zaczynam ich googlować i szukać dziwnych informacji, licząc że doszukam się czegoś, co mogłoby stać się sensacją. Mało tego, jeśli już coś wyszperałam w tym wielkim internetowym (często zakłamanym) świecie to muszę to przecież puścić w obieg, jakby inaczej? Płyń plotko!  
To, że pytam panią Tereskę, czy u jej wnuczki wszystko w porządku w tej wielkiej Ameryce to może być przejaw zwykłego zainteresowania, ale gdy już wypytuje czy jej nowy czarnoskóry chłopak przyprawił jej rogi to czysta wścibskość i złośliwość z mojej strony. Ewidentnie można wyczuć, że nie życzę jej dobrze...

Dlaczego tacy jesteśmy? Wścibscy, złośliwi i zawistni?
To bardzo, bardzo często przejaw zazdrości czy nudy. Zdarza się też tak, że nasze niepoukładane i rozpadające się życie powoduje, że staramy się doszukać cierpienia u innych osób. To, że celebrytce Kasi jest źle, że zostawił ją mąż i zabrał jej ukochanego kota powoduje, że robi nam się lżej.

A jak to jest z Małą? Dlaczego trafiacie na mojego bloga poprzez wpisanie "ania mała nago"? 
Heh - pewnie chcecie się z nią porównać. Sprawdzić, czy rzeczywiście ma takie piękne kształty, jak na fotkach, które jej zrobiłam, czy cycki oby na pewno nie są sztuczne i czy nie włożyła sobie silikonu w pośladki. 
Szukajcie dalej... Może eM & eM Was niedługo zaskoczy!?