Unikalna sukienka

Dziś krótko i zwięźle, bo życie pędzi tak szybko na przód, że ciężko mi dorównać kroku. Ale jest dobrze, ponieważ kierunek jaki obrało jest idealny.
Zdjęcia na małym kacu, ale musicie mi to wybaczyć, bo to pierwsza impreza od około roku na jakiej miałam okazje być dzięki moim wspaniałym dziewczynom. Jesteście boskie ! 
Ten kołowrotek kręci się tak szybko, że nie nadążam.
Jeszcze do niedawna tam, teraz tu.
Najwspanialsze pożegnanie, jakie mogłam sobie wymarzyć, pełno niespodzianek, uśmiechów i łez.
Ja jestem tu, Wy tam, ale zawsze w moim sercu.
Dziękuję za tak wspaniałych znajomych i przyjaciół. Będę tęsknić! Takich ludzi jak Wy jest na świecie niewielu!

Zostawiam Was ze zdjęciami w sukience od B2U - to jeden z tych butików, które często budzą w nas wątpliwości i obawy. Tyle się słyszy o oszustach w internecie, że czasem, gdy widzimy rewelacyjny ciuch, buty czy dodatki aż nas ściska za serce, że nie możemy zamówić tego cuda, bo pewnie i tak do nas nie dotrze.
Nie raz nadziałam się na ludzi, którzy oferowali świetne repliki, zapewniali bezpieczeństwo... a potem kończyło się rozpaczą i sprawami w sądzie.
Butik B2U jest jednak stuprocentowo bezpieczny,  mogę go śmiało polecić.
Dużo realnych zdjęć i pozytywnych opini zachęca do zakupów. Są też ubrania na zamówienie, które zawsze powodują zapalenie się w naszej głowie lampki ostrzegawczej, ale jednak u nich możemy spokojnie szaleć i kupować, co tylko nam się podoba bez ryzyka, że zostaniemy oszukani.
Przekonajcie się sami. 
Ja nie pożałowałam... i jestem posiadaczką nowej ślicznej sukienki o modnym princie!

 

Sukienka : B2U                         Płaszcz: Primark                    Torebka: NM


DZIĘKUJĘ !