Spełnione marzenie

Długo wyczekiwany przeze mnie moment. Dzień, który do tej pory miał odzwierciedlenie tylko w snach i fantazjach. Upragniony czas i wymarzona chwila, w której wszystko się zmieniło.
Życie przewraca mi się właśnie do góry nogami, a właściwie to na odwrót - wszystko zaczyna schodzić na właściwy tor, a pod nogami powoli czuć coraz to twardszy grunt.
Od zawsze byłam optymistką. Patrzyłam na życie realnie, ale raczej we wszystkim starałam się dojrzeć pozytywne rzeczy i nadal uparcie wierzyłam w to, że przyjdzie taki dzień, który wszystko zmieni.
Miałam nadzieję, od zawsze. Dlatego też na Bierzmowaniu jako trzecie święte imię przybrałam Nadzieja - wierzyłam, że poprowadzi mnie ona daleko.

"Nadzieja matką głupich?" Nigdy nie wierzyłam temu przysłowiu. Ja miałam swoje... 
Moim przewodnim cytatem, który mnie prowadzi każdego dnia jest "Mieć nadzieję na nadzieję i wierzyć w to, że wiara istnieje" oraz "Marzenia się nie spełniają - one się spełnią!"

W poprzednim poście pisałam, ze miniony tydzień będzie dla mnie bardzo ważny - to właśnie on miał zadecydować o tym, czy jedno z moich marzeń się spełni.
Udało się.
Za miesiąc zaczynam rozdział, którego tak strasznie wyczekiwałam przez wiele lat. Od dawna pragnęłam wyjechać z kraju i zaklimatyzować się w innym państwie, ale udało się dopiero teraz.
Obiecałam sobie, że jeśli w końcu te marzenie się spełni i uda się wyjechać - zacznę ćwiczyć. Hmmm, więc chyba wypadałoby spełnić złożoną samej sobie obietnice? 

Poniżej parę zdjęć wykonanych przeze mnie podczas Targów Ślubnych
Ciekawe czy za granicą nadal uda mi się rozwijać moją pasję, którą jest fotografowanie...

piękne oczy zmysłowe usta 2015

piękna dziewczyna sesja w aucie
makijaż panny młodej 2015

egzotyczna uroda polka

sukienka sesja mercedes
piękny makijaż ślubny 2015

sukienka kokarda 2015

bukiet ślubny 2015

sukienka ślubna 2015

Zdjęcia: Amanda Niedrich Photography
Ubrania: LOLLIPOP
Suknie ślubne/welony : SAY YES
Włosy: Koki Loki i Fantazje
 
 A teraz pytanie za 100 pkt - znacie jakieś blogerki z Niemiec? (piszące po polsku, lub nie) :)
Jak podobają się zdjęcia?