Profesjonalne kosmetyki Glazel


Witajcie Kochani, mam dziś dla Was nieco inny post, a mianowicie chcę się pochwalić zawartością paczuszki, jaką dostałam do przetestowania od firmy GLAZEL.


Są to profesjonalne kosmetyki do makijażu, z których korzystają najlepsi z polskich wizażystów. Choć ja w tej dziedzinie jestem jeszcze na poziomie amatorskim, to po pierwszym przetestowaniu kosmetyków mogę stwierdzić, że mam już wśród nich swoich ulubieńców oraz takie perełki, które przydadzą mi się do sesji zdjęciowych.
Mianowicie; cienie, zwłaszcza ten różowy są rewelacyjnie napigmentowane, dzięki czemu światło flesza nie powoduje, że giną na zdjęciu. Błyszczyk również wykorzystam do sesji, bo czerwień używam bardzo rzadko. Rewelacyjnie jednak trzyma się na ustach. W kosmetykach, które wykorzystam do zdjęć znalazł się też srebrzysty pyłek.
Natomiast kulki brązujące, czarną kredkę z gąbeczką i wodoodporny puder matujący to rzeczy, jakie z pewnością będą mi towarzyszyć każdego dnia. Uwielbiam bronzery! Podkreślone kości policzkowe zawsze nadają twarzy wyrazistości. To właśnie z tego prezentu ucieszyłam się najbardziej - myślę, że poświęcę im jeden osobny post :)

A wy znacie tą firmę? Polecacie czy może wręcz przeciwnie?
Etykiety: , , ,