Neonowo z WANTED

Ostatnio nie potrafię się ogarnąć... Problemów przybywa, a nadzieja gdzieś się gubi. Mimo wolnego czasu, wolę spędzić go w łóżku niż na robieniu czegoś pożytecznego. Nawet tutaj mam zaległości, zdjęcia czekają na obróbkę, mieszkanie sprzątam na raty. A myśli o zapełnionym grafiku na przyszły tydzień strasznie mnie przytłaczają.
Piję drugą kawę licząc, że dostanę po niej kopa energii. Nic bardziej mylnego niestety, kawa od zawsze była dla mnie jedynie dopełnieniem smaków i nigdy nie pobudzała.

By jakoś pokolorować ten smutek i niechcenie, stawiam na jaskrawe kolory. Może to one wprowadzą trochę wiosny i siły tego dnia?
Długa i soczysta marynarka firmy WANTED by Mielczarkowki jest obłędna, może być dopełnieniem wielu stylizacji. W połączeniu z czernią wygląda elegancko i świeżo, a w połączeniu z jeansami i trampkami zamienia się w elegancki dodatek do sportowego stylu.
Markę tworzą młodzi ludzie, którzy dzięki swoim wyjątkowym pomysłom są coraz bardziej znani na polskim rynku. Ich kolekcja jest pełna oryginalnych modeli.  Staranność wykonania, wzornictwo i niepowtarzalność sprawiły, że oszalałam na ich punkcie i ja. Dobrałam do niej trampki o zbliżonym kolorze i choć nie lubię takich płaskich butów, bo jestem bardzo niska - myślę, że całość wygląda ciekawie.


 fot. Iza Niewiarowska
I moje nowe pazurki w wykonaniu NAIL LOVE
Marynarka WANTED TU
Buty/jeansy TU