Kosmetyki HiPP - nie tylko dla niemowląt.

Ostatnimi czasy zdarza mi się mieć szczęście w różnych konkursach. Urlop macierzyński i siedzenie w domu sprzyja przeglądaniu komputera po kilkadziesiąt razy dziennie. Czas spędzam nie tylko na blogu i facebooku, ale i na różnych portalach przeznaczonych dla rodziców i dzieci. Jednym z nich jest ROSSNET i to właśnie dzięki tej stronie i  ja i Xav mamy dziś zadowolone buźki.
Odkryłam, że jest organizowany konkurs z HiPP; Xav właśnie zaczyna smakować ich obiadków. Pomyślałam więc, że to konkurs w sam raz dla nas. Okazało się, że to nie jedzonko jest do wygrania a kosmetyki! Przyznam, że się zdziwiłam. Myślałam, że HiPP to tylko soczki, obiadki, herbatki...
 "Spodziewasz się dziecka? A może jest już na świecie? Pielęgnuj każdą chwilę swojego macierzyństwa – to czas na kołysanki, bajki i wierszyki - napisz kilka czułych słów dla swojego maleństwa."
Już nie pamiętam, co napisałam, nie umiem też znaleźć mojej odpowiedzi, by Wam pokazać, ale udało mi się zgarnąć nagrodę drugiego stopnia! Czyli zestaw kosmetyków dla mamy i maluszka.
Parę dni temu dostałam maila, że moja nagroda czeka już w Rossmannie na odbiór.
Co znalazłam w paczuszce? Same cuda! Oliwkę pielęgnacyjną, olejek do masażu, herbatki laktacyjne, żel do mycia ciała i włosów dla niemowląt oraz masło do ciała. Nie znałam serii tych kosmetyków i przyznam, że najbardziej byłam ciekawa ich zapachu...


A moim numerem jeden z tej niezwykłej paczuszki jest zdecydowanie Oliwka pielęgnacyjna HiPP dla niemowląt. Na bazie naturalnych olejków może być stosowana już od pierwszego dnia życia. Zachwycił mnie zapach! Niezwykle piękny kojarzący się z czyściutkim bobasem. Nawet ja sama chętnie ją podkradam, cudownie nawilża ciało, a więc skoro i na mamie się sprawdziła to zawartość będzie bardzo szybko znikać. Ekologiczny migdałowy olejek jest tolerowany przez skórę wrażliwą i suchą. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, które pielęgnują i chronią delikatną skórę dziecka. Zero chemii,barwników, parabenów. Już wiem, że zotanie u nas na stałe :) Polecam!

A Wy macie szczęście w konkursach? 
Udało się Wam kiedyś coś wygrać?
 Mamy, co myślicie o kosmetykach  HiPP?

Etykiety: , , , ,