Rockowa elegancja - czyli z czym nosić workery ?

Jesień to nie tylko okres spadających liści, pięknych kolorów i deszczu za oknem. Jesień jest również takim okresem, w którym myślimy o zmianie naszej szafy lub chociaż o odświeżeniu jej. Ponieważ dni są oraz chłodniejsze na pierwszym miejscu mojej listy zakupów pojawiła się potrzeba znalezienia ciepłych i wygodnych butów.


Najmodniejsze w tym sezonie są workery, ale czy oby na pewno chciałabym je mieć? Czy oby na pewno mi się podobają? Przecież te buty kompletnie nie pasują do mojej szafy, z czym ja je będę nosić - myślałam. Ich ordynarny i wojskowy styl przypomina mi nieco glany, które nosiłam za czasów gimnazjum. A czy chciałabym być mamą noszącą glany? Nie bardzo...
Wahałam się bardzo długo,ale gdy tylko trafiłam na firmę RedPumps moje wątpliwości zostały rozwiane całkowicie! Właśnie u nich znalazłam wyjątkowe workery, które nie tylko kojarzą mi się z typowym rockowym stylem, ale i mają w sobie nutkę elegancji!
Gdy tylko dostałam paczkę zakochałam się w nich całkowicie. Są wygodne, ciepłe i LEKKIE! A co dla mnie równie ważne - są jedyne w swoim rodzaju. Odróżniają się od innych typowych workerów, których jest cała masa. Mają swój niepowtarzalny design, który nadaje im lakierowana skóra i złote wstawki.
Takie workery śmiało mogłam połączyć z moim ulubionym eleganckim płaszczem. Nie pytajcie skąd go mam, zakupiłam go w super przecenie w jednym z butików. Ponoć to płaszcz jakiegoś projektanta, ale zastrzelcie mnie - nie pamiętam nazwiska! Do tego leginsy z matowego lateksu i luźna bluza z obszernym ekoskórkowym kapturem firmy Razar.
Podoba Wam się taka rockowa elegancja? Ja czuje się w niej świetnie.  A co najważniejsze przy małym brzdącu - wygodnie :)

 
Buty - RedPumps           Bluza - Razar           Paznokcie - Nail Love