Plener ślubny w Hotelu AlharAch, na wstępie po prostu muszę to z siebie wyrzucić.
Co niektóre komentarze pod wcześniejszym postem mnie załamały. Czy naprawdę tak wielu z Was stosuję metodę "kopiuj-wklej" lub najzwyczajniej w świecie powierzchownie patrzy na post i w komentarzu wpisuje byle co? Chodzi mi o pisanie nie na temat...
Naprawdę bulwersuje mnie czytanie komentarzy, które powstały w wyniku zerknięcia na wpis, nie przeczytanie go, a jedynie zjechanie suwakiem z góry do dołu, by mieć "jakieś" pojęcie, co się tam znajduję...
Tylko moi drodzy, to że znajdują się tam zdjęcia jednej i tej samej dziewczyny, nie oznacza, że jestem nią ja! Ostatni post opisywał stylizację mojej modelki, o czym wyraźnie napisałam.
Komentarze więc typu "ale jesteś fotogeniczna" są totalnie nie na miejscu i w stu procentach świadczą o tym, że dana osoba nie przeczytała nawet jednej linijki tego, co miałam do przekazania.
Nie lubię spamerów.
I choć sama często zostawiam w komentarzu link do mojego bloga lub zapraszam do odwiedzenia mnie - zawsze czytam całe posty i szczerze piszę, co na dany temat myślę lub po prostu wykazuję poprzez komentarz emocje, jakie we mnie dany wpis wzbudził.
Ciekawe czy i tym razem ujrzę pod TYM wpisem komentarze typu "gratulację, śliczna z Was Para" - jeśli tak, to uwierzcie, że chyba mnie rozniesie ! ;-)
Też zdarzają Wam się takie przypadki?


Nawiązując do poniższych zdjęć...

Plener ślubny w hotelu? Czemu nie.
Choć w planach mamy również klasyczny plener, Pani Młoda zapragnęła sesji bardziej luksusowej.
Hotel Alhar to miejsce, które idealnie pasowało do naszej koncepcji. Piękne eleganckie wnętrza stworzyły nowoczesną, luksusową atmosferę. Klimat tam panujący jest naprawdę wyczuwalny...Warto choć raz tam zajrzeć i zaszyć się w luksusie, jaki tworzy nie tylko wygląd hotelu, ale i jego pracownicy.
Współpraca z Hotelem Alhar daje mi możliwość rozwijania swojej pasji. Zdjęć, obróbki, grafiki...
Wychodzi na to, że w najbliższym czasie będę projektować dla nich kolejny bilbord... :)

Przedstawiam Wam mały rąbek tego, co wczoraj stworzyliśmy:
Etykiety: , , , , , , , , , ,